Městský fotbalový klub Vyškov
FAČR

PŘÍPRAVKA

Turnaj Troubky - 28.1.2017 5.místo

30.01.2017 15:50 | V sobotu 28.1 jsme se zúčastnili turnaje v Troubkách. Pořadatelem turnaje byl 1. SK Prostějov. V základní skupině kluci odehráli čtyři zápasy a po 2. výhrách a 2. porážkách obsadili 3. místo. Výsledek nás posunul do hry o celkové umístění, kde jsme po penaltách obsadili 5. místo. Turnaj nám bohužel nevyšel dle představ. Kluci nedokázali předvést nic z toho, co mají natrénováno, dělali zbytečné chyby, jejich hra postrádala bojovnost a přesnost v zakončení. Zkrátka není každý den posvícení. Alespoň zakusili „malý“ neúspěch a doufejme, že si z odehraného turnaje vzali ponaučení. K cestě za prvenstvím musejí "hodně přidat". Uvidíme, co dokáží za 14 dní v Olomouci.

více

3. místo na turnaji U 11 v Hodoníně

29.01.2017 21:27 | V neděli 29. ledna 2017 jsme byli pozváni na turnaj kategorie U11 v Hodoníně. Jednalo se o „mezinárodní turnaj“ - domácí dva týmy Hodonína, Zbrojovky Brno, 1.FC Slovácko a našeho MFK doplnili dva účastníci ze Slovenska, a sice družstva Spartak Trnava a MFK Skalica. Turnaj se hrál s míčem se sníženým odskokem.

více

1. místo na turnaji v Drnovicích

25.01.2017 15:14 | Z dnešního (22.01.2017) nedělního odpoledního turnaje v Drnovicích jsme si odvezli prvenství. V turnaji si kluci zahráli s týmy FK Drnovice, TJ Sokol Olšany u Prostějova, Tatran Rousínov a FK Chropyně, ve kterém jednou remízovali a třikrát vyhráli. Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen Ratusnak Maxim. Z počátku, ve hře plné emocí, naši „fešáci v oranžovém" nemohli nalézt vnitřní klid, ale nakonec se dobré podařilo a zaslouženě vyhráli. Možná se jim při dalším úspěchu dostane větší podpory a poděkování. Pořadateli turnaje děkujeme za pozvání.

více

3. místo na turnaji ve Žďáru nad Sázavou

3. místo na turnaji Žďár nad Sázavou24.01.2017 18:29 | V neděli 22. ledna 2017 jsme se zúčastnili turnaje kategorie U11 ve Žďáru nad Sázavou. Turnaj probíhal za účasti sedmi družstev /FC Žďas Žďár nad Sázavou, MFK Vyškov, FKM Vysočina Jihlava, SFK Vrchovina Nové Město na Moravě, SK Přibyslav, FC Slovan Havlíčkův Brod a FC Velké Meziříčí/.

více

Turnaj Pohořelice ročníku 2006 a ZHL Rousínov 3. kolo

17.01.2017 20:04 | V neděli 15. ledna 2017 jsme opět po týdnu zavítali do Sportovní haly v Pohořelicích, tentokrát na turnaj starších přípravek ročníku 2006, pořádajícím týmem turnaje bylo opět družstvo FC Svratka Brno. Turnaje se zúčastnilo 6 družstev /FC Svratka Brno, SK Žebětín, MSK Břeclav, TJ Hrušovany nad Jevišovkou, FK SK Bosonohy a náš MFK Vyškov/. V hracím systému „každý s každým dvoukolově“ naši kluci ani jednou neprohráli a zaslouženě obsadili první místo v turnaji s celkovou bilancí osm výher, dvě remízy a ani jednou neokusili hořkost porážky.

více

Na Turnaji o "Holický pohár" bereme 3.místo

16.01.2017 13:26 | V neděli 15.01.2017 jsme se zúčastnili celodenního turnaje v Olomouci. Celkem 10 mužstev bojovalo o prvenství v překrásné hale s názvem Čajkaréna. Turnaj byl rozdělen do 2 skupin po pěti družstvech. Naši borci byli vylosováni do skupiny "B" kde se postupně střetli se soupeři: 1. HFK Olomouc-oranžová, TJ Slovan Černovír, SK Sigma Olomouc, SK Aritma Praha. Po 3 výhrách a 1 remíze jsme obsadili 2. místo ve skupině a postoupili do semifinále s vítězem skupiny "A" FK Šternberk. Základní hrací doba skončila remízou 3 : 3 a následovali penalty. Penaltový rozstřel jsme prohráli, což nás posunulo do boje o 3. místo s domácím týmem 1. HFK Olomouc (červení). V zápase jsme zvítězili 5:0 a bronzové medaile byli naše. Kluci po celou dobu usilovně bojovali, v základní hrací době ani jednou neprohráli, ale i tak to nestačilo na celkové vítězství v turnaji. Z ohlasů příznivců ostatních týmů bylo zřetelně slyšet, že hra kluků z MFK Vyškov byla na vysoké úrovni a každý očekával jejich střetnutí ve finálním duelu se Sigmou Olomouc. V individuálním hodnocení hráčů turnaje byl nejužitečnějším hráčem MFK Vyškov zvolen Stanislav Krčma a nejlepším brankářem celého turnaje náš brankář Matěj Svoboda. Poděkovat chceme našemu skvělému fanklubu, který nás hlasitě podporoval v každém zápase a hnal naše borce v boji o vítězství. Poděkování patří také pořadatelům za perfektní organizaci turnaje a budeme se těšit na další pozvání.

více

2.Místo na turnaji přípravek v Němčicích

13.01.2017 14:54 | V neděli 08.01.2017 se ve sportovní hale v Němčicích nad Hanou uskutečnil turnaj přípravek ročník 2009. Pořadatelem turnaje byla TJ Sokol Olšany u Prostějova. Na naše borce čekala postupně tato mužstva: SK Prostějov, TJ Sokol Otaslavice, SK Hranice 2009, SK Sigma Olomouc, TJ Sokol Olšany, FK Křižanovice, SK Hranice 2010, FK Nové Sady. Z 8 odehraných zápasů jsme 7 zápasů vyhráli, 1 prohráli a v celkovém pořadí obsadili krásné 2. místo. V individuálním vyhodnocení hráčů byl nejlepším střelcem turnaje, se 14-ti střelenými brankami, zvolen hráč MFK Vyškov Radim Toman. Nejlepším brankářem celého turnaje byl zvolen náš Matěj Svoboda. Nejužitečnějším hráčem mužstva MFK Vyškov se stal Maxim Ratusnak. Poděkování patří našim malým fotbalistům za předvedené výkony a také všem rodičům, kteří náš tým podporovali při každém zápase, po celou dobu turnaje.

více

<<1234567>>
KALENDÁŘ
ZÁPASY

PŘÍŠTÍ ZÁPASY
MINULÉ ZÁPASY

TABULKA
# KLUB Z V R P S B
Tabulka zatím není k dispozici..

Město Vyškov Jihomoravský kraj Pivovar Vyškov STAEG
INFOS Auto Pytela FORTUNA

FACEBOOK YOUTUBE TOPlist