Městský fotbalový klub Vyškov
FAČR

PŘÍPRAVKA

1. místo na turnaji ročníku 2006 a ml. v Drnovicích

05.03.2017 13:29 | Vyškov-Líšeň 6:0, Medlánky-Vyškov 3:3, Drnovice-Vyškov 2:3, Vyškov:Slatina 2:1

více

Vítěz Zimní halové ligy 2016 - 2017

03.03.2017 09:20 | Náš tým minipřípravky se stal vítězem Zimní halové ligy 2016 - 2017 a naši hráči získali i několik individuálních cen v rámci celé ligy. Matěj Svoboda se stal nejlepším střelcem ligy, Jolanka Sádlová zase nejlepším brankářem. Nejlepším hráčem našeho mužstva v průběhu ligy byl zvolen Kristián Penčík. Dnešní finálové kolo ligy jsme začali s těžkým soupeřem z Hustopečí, který byl jedním z kandidátů na celkové vítězství. Díky koncentrovanému výkonu hned od začátku utkání se nám podařilo tento tým porazit a obdržet pouze jeden gól a to ještě z přímého kopu. Ve druhém zápase, který byl malým derby, jsme se utkali s nám dobře známým týmem z Moravských Prusů, který se stal černým koněm celé Zimní ligy. Po urputném vyrovnaném začátku zápasu, plného ostrých osobních soubojů, jsme obdrželi sice první branku my, ale po dobré práci trenérů, kteří vhodným střídáním povzbudili tým k ještě lepšímu výkonu, jsme dokázali zápas otočit a dokonce i vyhrát, zvláště se dá vyzdvihnout výkon Filipa Sedláčka, který i přes nemoc dal v tomto zápase hattrick. V posledním zápase s týmem Obřan jsme se snažili rozhodnout již od prvních minut, bohužel náš tlak nevedl ke skórování a chybělo nám i trochu toho pověstného štěstíčka, kdy naše střely končily těsně vedle soupeřovy brány. Přibližně v půlce zápasu soupeř dokonce neproměnil penaltu, ale i tak se protivníkům podařilo našemu týmu jednu branku dát ze hry. Po obdrženém gólu naši borci ještě přidali, ale až do posledních minut stále prohrávali, nakonec se nám podařilo vyrovnat a v infarktovém závěru jsme díky Štěpánu Grycovi a jeho 2 brankám zápas otočili a vyhráli.

více

3. místo na turnaji Sigma Olomouc

01.03.2017 20:00 | V neděli 26. února 2017 jsme odjeli na halový turnaj kategorie U11 do Olomouce. V útrobách sportovní haly Čajkaréna jsme se postupně utkali se všemi účastníky turnaje, a sice družstvy Hranic, domácí Sigmy „bílá a modrá“, Baníku Ostrava „bílá a modrá“, Sparty Brno a Šumperka.

více

1.místo na turnaji v Drnovicích

19.02.2017 17:43 | V neděli 19.2 jsme odehráli dopolední turnaj v nedalekých Drnovicích.Turnaje se zúčastnila tato mužstva FK Drnovice, TJ Ludslavice, FK Kozlovice, MFK Vyškov. S každým mužstvem jsme hráli dvoukolově, kde jsme 5 zápasů vyhráli a jeden prohráli.Celkově jsme obsadili 1.místo.Nejlepším střelcem turnaje se stal náš hráč Radim Toman který nastřílel 14 branek.Děkujeme rodičům našich hráčů za podporu a fandění , ta je hnala za vítězstvím - vzhledem k tomu, že se nám někteří hřáči omluvili těsně před začátkem turnaje, bylo celkem náročné v neděli po ránu měnit soupisku, díky moc Tomanům a Muchům, kteří ač nepřipraveni, za chvíli dorazili, a kluci tak mohli společně bojovat o vítězství.

více

Sigma Olomouc – turnaj přípravek r. 2009

13.02.2017 15:09 | Dne 12.02.2017 jsme opět navštívili Čajkarénu v Olomouci. Turnaje se mj. zúčastnily kluby z Čech a Slovenska. Naši borci se ve skupině "B" utkali s týmem 1 HFK Olomouc, CFT Academy Slovakia, Sigma Olomouc modrá, FC Vysočina Jihlava. Se třemi výhrami a jednou porážkou postoupili do semifinále, kde se nedařilo. V boji o medaile nebyli schopni zúročit návyky a dovednosti získané při trénincích. Při nedůrazné hře prohráli s týmem Sigma Olomouc-zelená a 1. SK Prostějov, což je posunulo z medailových postů na nepopulární 4. „bramborové“ místo. Nejužitečnějším hráčem našeho mužstva byl vyhlášen Přemysl Kozák.

více

1. místo na turnaji U11 v Přibyslavi

13.02.2017 11:21 | V neděli 12. února 2017 jsme odjeli na halový turnaj kategorie U11 do Přibyslavi. Společně s námi se turnaje zúčastnila družstva Havlíčkova Brodu, Polné, domácí Přibyslavi, Velkého Meziříčí, Žďáru nad Sázavou, Ždírce nad Doubravou a Třebíče. Pořadatelé turnaje „nám jako přespolním z jiného kraje“ vyšli vstříc ohledně rozlosování, takže svůj první zápas jsme hráli jako čtvrtý v pořadí zápasů turnaje.

více

2. místo na turnaji v Olomouci

Olomouc 5.2.201706.02.2017 14:46 | V neděli 5. 2. 2017 se naši kluci zúčastnili halového turnaje v Olomouci. Jejich soupeři byla družstva Sigma "modrá", Sigma "bílá, Sigma 07, Sparta Brno, Šumperk, Hlučín a Austria.

více

<<1234567>>
KALENDÁŘ
ZÁPASY

PŘÍŠTÍ ZÁPASY
MINULÉ ZÁPASY

TABULKA
# KLUB Z V R P S B
Tabulka zatím není k dispozici..

Město Vyškov Jihomoravský kraj Pivovar Vyškov STAEG
INFOS Auto Pytela FORTUNA

FACEBOOK YOUTUBE TOPlist