FAČR

MUŽI

MFK Vyškov "A"-HFK Třebíč 4:1 (3:0)

13.06.2016 08:53 |

Branky: 20.min. Novotný V., 30.min. Lahodný, 43.min. Lička J., 49.min. Urbančok - 60.min Dočekal

Sestava:Klimeš, Hodinář, Studený (46.min. Žoček, 75.min. Lička M.), Urbančok, Lahodný, Netopil, Stříž, Krejčí (65.min. Durák), Novotný, Němeček, Lička J.

více

MFK Vyškov "A" - SK HS Kroměříž 2:0 (0:0)

06.06.2016 08:45 |

Branky: 79.min. Netopil, 88.min.Stříž.

Rozhodčí: HR: Vojkovský Jakub, AR1: Mojžíš Jakub, AR2: Šamárek Jan, delegát: Volf Rudolf,

Diváků: 348

více

U13 MFK Vyškov - SK Sigma Olomouc 8:16 (5:7)

01.06.2016 13:33 | V prvním poločase jsme se soupeřem drželi výsledkově krok, zejména svou produktivitou. V druhém poločase nás soupeř začal více přehrávat a prosazoval se i brankově.

více

SK Slavkov u Brna - MFK Vyškov B 0:5 (0:2)

30.05.2016 13:39 |

Branky: Lička M. 3x, Hudec, Rusňák
Komentář: Do utkání jsme vstoupili aktivně, ale se spoustou chyb v přechodové fázi. Chybělo nám trochu víc odvahy v soubojích i přesnosti kolem branky domácích. Šancí na naší straně i tak přibývalo a dvě rychlé branky určili směr zápasu i když do poločasu nás musel podržet brankář při úniku domácích. Druhá půle už byl jen otázkou času kdy soupeř zdecimovaný marodkou odpadne a kolik branek se nám povede vstřelit.

více

SK Uničov – MFK Vyškov "A" 2:1 (2:0)

29.05.2016 21:30 | Ve velmi kvalitním utkání zvítězili těsně domácí. Prvních 20 minut bylo zcela jednoznačně v režii hostů, kteří zaskočili domácí Uničov velmi kvalitním výkonem.

více

MFK Vyškov "B" - Sokol Pačlavice 0:0 (0:0)

23.05.2016 13:41 |
Komentář: Utkání proti našemu okresnímu rivalovi se neslo v duchu derby a grády tomu přidalo ještě soupeření o první příčku v tabulce. První půle byla hlavně o náznacích šancí a dobývání pozorného obraného bloku hostů. Do druhé půle už jsme vstoupili aktivněji a dvě stoprocentní šance uhasil výborný soupeřův gólman. Tempo hry ke konci zápasu upadalo a když jsme neproměnili pokutový kop bylo rozhodnuto, že se o body s hosty podělíme.

více

MFK Vyškov "A" - MSK Břeclav 5:0 (3:0)

23.05.2016 11:09 | Domácí potvrdili roli favorita a týmem ohroženým sestupem si poradili jednoznačným výsledem.