MFK Vyškov B - Baník Ratíškovice 1:1 (1:1)

Sestava: Štěpán - Zezula, Baričák, Novotný, Šoupal - Gottvald (57' Kudýn), Hladký (62' Rusňák), Levíček (46' Hudec), Krejčíř (76' Rozehnal), Paulík (87' Hlobil) - Lička M.

více

MFK Vyškov - FC Viktoria Otrokovice 5:1 (3:1)

28.08.2016 13:50 |
Branky: Sečkář Mihal (27', 36'), Přerovský Daniel (8'), Lička Josef (81'), Kirschner Petr (87') - Šuranský Ondřej (64')

Sestava: sestava domácí: Kollár L., Studený (87.min.Novotný V.), Přerovský, Sečkář (67.min Nehyba), Kirschner(87.min. Bokůvka), Lahodný, Kuncl, Krejčí, Lička J., Jeřábek, Němeček

více

MFK Vyškov "B" - SK Rakvice 2:0 (1:0)

22.08.2016 12:33 |
branky: vlastní, Krejčíř

sestava: Štěpán - Zezula, Baričák, Novotný, Šoupal - Chubirka (65' Rusňák), Hladký (87' Hlobil), Levíček (74' Rozehnal), Krejčíř (85' Neubauer), Paulík (57' Gottvald) - Lička M.

více

MFK Vyškov - FC FASTAV Zlín B 2:0 (1:0)

22.08.2016 08:50 |
Branky: Lička Josef (45. a 89.min)

Sestava: Kollár L., Studený (88.min. Horváth), Nehyba (84.min. Neubauer), Přerovský, Bokůvka (70.min. Novotný V.), Kuncl, Kirschner, Lahodný, Krejčí, Lička J., Němeček.

více

Slovácko : MFK Vyškov "A" 1:1 (0:0)

15.08.2016 08:21 | Hodnocení zápasu trenéra Trousila: Byl to zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním drželo Slovácko více míč, ale do šancí jsme je nepouštěli. Naopak my jsme měli dobré brejkové situace, trefili jsme tyč a nedohráli jsme slibné akce. Poločasová remíza byla zasloužená.

více

Dubňany - MFK B 2:0 (1:0)

15.08.2016 08:14 |
Komentář: V prvním utkání sezóny jsme jako nováček u favorita soutěže herně nepropadli, bohužel dvě naše hrubky nás srazili do kolen. Veliká škoda našich neproměněných šancí, při troše přesnosti mohl být výsledek příznivější. I když pro většinu našeho kádru to byla premiéra v takové soutěži, tak si vyzkoušeli jak mužský fotbal vypadá a že do budoucna nás čeká ještě moc práce, ale také, že máme na čem stavět.

více

MFK Vyškov - FC Odra Petřkovice 3:1 (2:0)

08.08.2016 15:32 |
Branky: 15.min. Kirschner Petr, 45.min vlastní, 70.min Přerovský Daniel - 86.min Kučera Petr

Sestava domácí: Klimeš, Studený, Nehyba, Přerovský, Kuncl, Kirschner (84.min. Horváth), Lahodný, Krejčí, Lička J. (64.min. Bokůvka), Jeřábek, Němeček