Program zimní přípravy 2017 MFK Vyškov "A"

23.01.2017 09:04 |

více

Pozvánka na sportovní ples

09.12.2016 12:38 | Dne 14. ledna 2017 od 20:00 hodin se koná 6. sportovní ples ZŠ Purkyňova a MFK Vyškov a to v sále Sokolského domu. Tímto Vás srdečně zveme

více

FC Odra Petřkovice : MFK Vyškov 2:0 (1:0)

13.11.2016 10:55 | Branky: 7' Puskáč D., 80' Baranek R.

Sestava MFK: Klimeš, Rozehnal, Nehyba, Přerovský, Sečkář (88' Bokůvka), Kirschner, Lahodný, Kuncl, Krejčí, Jeřábek, Novotný (55' Lička J.)

více

PODPORA PRO MFK VYŠKOV

07.11.2016 08:26 |

Podpořte nás, když nakupujete!

Přidali jsme se do projektu myGIVT. Pokud nakupujete na internetu – od svetru, přes parfém, televizor, dovolenou a nebo si objednáváte jídlo domů – můžete nám pomoci.

více

MFK Vyškov - HFK Třebíč, o.s. 6:1 (3:0)

06.11.2016 12:54 | Branky: 10', 41', 58' Kirschner, 27' Kuncl, 74' Přerovský (p), 87' Lahodný - 57' Bogner

Sestava MFK: Klimeš, Hodinář, Nehyba, Přerovský, Kirschner (80' Bokůvka), Lahodný, Kuncl, Krejčí, Lička J. (86' Kollár), Jeřábek, Novotný

více

SK Hanácká slavia Kroměříž : MFK Vyškov 2:1 (0:1)

01.11.2016 11:23 |
Branky: 56' Pavelka, 74' Steiner - 16' Kirschner
Sestava MFK: Klimeš - Jeřábek, Nehyba (87' Bokůvka), Přerovský, Sečkář, Kirschner, Lahodný, Kuncl, Němeček (13' Lička), Krejčí, Novotný

více

MFK Vyškov B - MSK Břeclav B 2:0 (1:0)

27.10.2016 07:48 | branky: 2x Lička M.

Komentář: Solidní nástup do utkání, maximální koncentrace i zdravá agresivita nám od prvních minut dávala šance na plný počet bodů. Hosté byli hodně silní v držení míče, ale v chuti a hlavně v koncovce měli navrch naši hráči. Druhá půle byla z naší strany hlavně o snaze neudělat chybu a hosté zase vsadili všechno na jednu kartu ve snaze o otočení skóre či vyrovnání. Štěstí a hlavně efektivní hra přinesla výhru zaslouženě našim barvám.