MUŽI B

Muži

Rozpis zápasů na sezónu 2016/2017 najdete zde

Pozvánka na sportovní ples

09.12.2016 12:38 | Dne 14. ledna 2017 od 20:00 hodin se koná 6. sportovní ples ZŠ Purkyňova a MFK Vyškov a to v sále Sokolského domu. Tímto Vás srdečně zveme

více

PODPORA PRO MFK VYŠKOV

07.11.2016 08:26 |

Podpořte nás, když nakupujete!

Přidali jsme se do projektu myGIVT. Pokud nakupujete na internetu – od svetru, přes parfém, televizor, dovolenou a nebo si objednáváte jídlo domů – můžete nám pomoci.

více

MFK Vyškov B - MSK Břeclav B 2:0 (1:0)

27.10.2016 07:48 | branky: 2x Lička M.

Komentář: Solidní nástup do utkání, maximální koncentrace i zdravá agresivita nám od prvních minut dávala šance na plný počet bodů. Hosté byli hodně silní v držení míče, ale v chuti a hlavně v koncovce měli navrch naši hráči. Druhá půle byla z naší strany hlavně o snaze neudělat chybu a hosté zase vsadili všechno na jednu kartu ve snaze o otočení skóre či vyrovnání. Štěstí a hlavně efektivní hra přinesla výhru zaslouženě našim barvám.

více

TJ Slavoj Velké Pavlovice : MFK Vyškov 0:0 (0:0)

17.10.2016 12:26 | Komentář: Utkání plné bojovnosti, soubojů i důrazu. Domácí se snažili o hru na brejky, my zase kontrovali hrou po stranách kdy jsme třikrát nastřelili brankovou konstrukci. Když se k tomu přidala nepřesnost v koncovce na obou stranách tak jinak než bezgólovým stavem nemohlo utkání skončit.