Městský fotbalový klub Vyškov
FAČR

MLÁDEŽ

1.SC Znojmo - MFK Vyškov 4:0 (2:0)

09.10.2016 21:07 | Dnes naší kluci bojovali z plných sil, a i když prohra mrzí, podali jsme proti lídrovi soutěže důstojný výkon, za který se nemusí vůbec stydět.

více

Úspěch ročníku 2008

01.10.2016 18:55 | V neděli 18.9.2016 jsme se zúčastnili velmi silně obsazeného turnaje v Kocháncích u Prahy. Umístili jsme se na krásném 3. místě z dvaceti účastníků. O kvalitě turnaje vypovídají mužstva která jsme nechali za sebou – mj. Viktoria Plzeň, Bohemians 1905, Slavia Praha, Slovan Liberec, Sigma Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice a další.

více

MFK Vyškov - FC Sparta Brno 1:3 (1:2)

30.09.2016 08:10 | <Branky: 8.min Bačovský Marek - 15.min, 21.min, 39.min

Sestava: Derka J. (47.min Pernica A.) - Formánek M., Ress M., Plhal A., Vašíček J. (46.min Klepáček P.), Murányi M. (43.min Krupica M.), Masařík F. (36.min Vachtl J.), Ševčík D., Hrabovský M. - Zimmermann P., Bačovský M.

více

FC Slovan Havlíčkův Brod - MFK Vyškov 1:2 (1:2)

26.09.2016 08:54 |
Branky: 6.min. Bačovský Marek, 17. min. Krupica Michal - 28. min domácí
Sestava: Derka J. (47. min. Pernica A.) - Murányi M. (52.min Klepáček P.), Zimmermann P., Ress M., Formánek M. - Masařík F. (66.min Ibraimi C.), Klimeš J., Ševčík D., Hrabovský M. - Krupica M. (47. min Vachtl J.), Bačovský M.

více

MFK Vyškov - MFK Karviná 2:7 (1:2)

19.09.2016 08:47 | Hodnocení velmi krátké. Hrubka Kalába 0-1. Vyrovnali jsme po chvíli na 1:1 po pěkné fotbalové akci. Nebylo to herně špatné, ale po naši velké šanci (ZBOŘIL), kterou jsme promarnili, hosté rychlý protiútok na rozdíl od nás proměnili a dali na 2-1. A byl poločas. Druhá půle kočka-myš, bohužel my ta myš. V druhé půli jsme totiž úplně kondičně odpadli.

více

SK HS Kroměříž : MFK Vyškov 0:3 (0:1)

19.09.2016 08:20 | Dnes jsme si opět vytvořili mnoho šancí, což mně velmi potěšilo, protože Kroměříž byla velmi dobrým soupeřem. Uklidnila nás branka před poločasem. Kluci zaslouží za svůj výkon pochvalu.

více

MFK Vyškov - SK Fotbalová škola Třebíč 6:1 (4:1)

12.09.2016 07:54 | Hodnocení: Do utkání jsme vstoupili skvěle a za 20 minut vedli už 3:0. Zápas jsme ovládali a předváděli výborný fotbal. Padali krásné branky a během zápasu si hráči několikrát vysloužili potlesk diváků!!
Musím pochválit celý tým včetně střídajících hráčů.