Podpořte nás, když nakupujete!

Přidali jsme se do projektu myGIVT. Pokud nakupujete na internetu – od svetru, přes parfém, televizor, dovolenou a nebo si objednáváte jídlo domů – můžete nám pomoci.

více

SFC Opava : MFK Vyškov 8:0 (1:0)

07.11.2016 08:18 | Přesto že výsledek je strašidelný, tak až tak herně jsme špatní nebyli. Hned v první minutě jsme neproměnili tutovku a další střela skončila na břevně. Byli jsme nápadití, rychle šli k soupeřově bráně a byli nebezpeční pro soupeře. Domácí jsme přehrávali a nepustili k žádné šanci. Nevěděli co s námi. Bohužel naše kvalita v zakončení a finální části je slabá. Proto i málo bodujeme. Šance máme v hodně utkáních, ale neproměňujeme nebo velmi upracovaně.

více

MFK Vyškov - SK Hanácká Slavie Kroměříž 2:4 (1:3)

07.11.2016 07:58 | Branky: 22' - 0:1, 23' - 0:2, 31' - 1:2 Plhal Adam, 32' - 1:3, 40' - 1:4, 55' - 2:4 Ress Michal

Hodnocení: Jsem zklamaný jak z výsledku, tak i z našeho výkonu. Stačil na nás jednoduchý bojovný výkon Kroměříže podložený agresivitou v soubojích a dlouhými míči za obranu. Měli jsme s tím problémy. Naší hráči se přesvědčili, že hrát jen třicet minut na dobrý výsledek nestačí.
Představoval jsem si z naší strany lepší vstup do utkání. Upozorňoval jsem hráče, že nás nebude čekat jednoduché utkání, což se potvrdilo. Vyloučení našeho hráče ve 26. minutě bylo úplně zbytečné. Musíme si na tréninku sednout a vše probrat.

více

U14 a U15 - zápas v Třebíči 29.10.2016 je zrušen

27.10.2016 07:56 | Utkání U 15 a U14 v sobotu 29.10.2016 v Třebíči se nehraje.

!!!Náhradní termín bude upřesněn!!!

více

MFK Vyškov : FK Hodonín 0:1 (0:1)

24.10.2016 08:02 | Branky: 0:1 26.min

Hodnocení: Utkání herně nebylo vůbec špatné.Někteří jedinci mají málo vžité herní návyky a je potřeba zlepšit součinnost mužstva jako celku. Nedostatkem je malý důraz v koncovce. Musíme proměňovat šance, což už se nám třetí zápas v řadě nedaří od to se musíme odrazit a jít dále. Naopak vynikající je soudržnost mužstva a semknutý a kamarádský kolektiv.

více

Ukázkový trénink fotbalové akademie

21.10.2016 15:22 |

V pondělí 24. 10. 2016 od 16:30 proběhne na umělé trávě MFK Vyškov ukázkový trénink pro trenéry, kluky a holky roč. 2004 + 2005 a to pod vedením trenérů Regionální fotbalové akademie Jihomoravského kraje.

Sraz bude již v 16:15. Po skončení tréninku proběhne v prostorách tribuny MFK Vyškov beseda s trenéry na téma: Mládežnický fotbal a představení činnosti Regionální fotbalové akademie.

Kdo je RFA najdete v tomto letáku.

více

SK Líšeň - MFK Vyškov 4:0 (3:0)

16.10.2016 17:54 | Branky: 15'a 25' vlastní, 34', 70'

Hodnocení: U14 Vyškova spálila tutovky. Opět rozhodlo neproměňování vyloženích brankových příležitostí a pokud se v tomto nezlepšíme, nebudeme vyhrávat a dnešní výsledek je pro nás zklamáním.