Městský fotbalový klub Vyškov
FAČR

MLÁDEŽ

MFK Vyškov - SK Uničov 3:1 (1:1)

28.02.2017 15:35 | Hodnocení: Soupeř byl první kdo skóroval, ale nepoložilo nás to. Neustále jsme se s nažili hrát nápaditou kombinační hru a v druhé části zápasu přišli branky a co nás může těšit, tak po nádherných akcích většinou po narážečkách 3 i 4 hráčů. Kluci zaslouží pochvalu.

více

MFKVyškov - 1.FC Přerov 0:3 (0:1)

20.02.2017 08:15 |
Hodnocení:
S Přerovem kluci, i přes prohru, předvedli výborný výkon vydrželi i fyzicky. Hra měla spád a o zajímavé situace před oběma brankami nebyla nouze. Přestože nastoupili v týmu někteří noví hráči a teprve se seznamují, jsme hráli velmi dobře a i v tom tomto utkání jsme ukázali vysoký herní potenciál.
Za výkon všem děkuji.

Branky: 0:1 - 24.min, 0:2 - 42.min, 0:3 - 54.min
Sestava: Derka - Zouhar V. - Ress - Formánek - Rotschedl - Masařík - Jahelka - Ševčík - Zouhar D. - Bačovský - Zimmermann - Klepáček - Ibraimi - Krupica - Reshitoglu

více

MFK Vyškov - SK Líšeň 0:0 (0:0)

20.02.2017 08:08 |

Hodnocení: V utkání s Lišňí jsme byli především v prvním poločase lepší a vytvářeli jsme si slibné příležitosti ke vstřelení branky, ale ty jsme bohužel řešili špatně a tak z nich nic nevytěžili.
Druhý poločas byl pak již vyrovnaný a tak bylo utkání jen o jedné brance. Ta se nepodařila dát ani jednomu mužstvu a tak výsledná remíza asi odpovídá i předvedené hře. Celkově lze říci, že nám opět dobře fungovala obrana, která již po druhé dokázala hrát s nulou.
Problémy máme v útočné fázi, kde se musíme prosadit před brankou soupeře. K tomu nám chybí větší klid v rozhodujících okamžicích utkání. Za výkon všem hráčům děkuji.

více

Sparta Brno - MFK Vyškov U16 0:1 (0:1)

13.02.2017 08:16 | Hodnocení: Dnes jen chvála, skvělý a pohledný zápas v dobrém tempu a s dobrým soupeřem. Musím pochválit všechny hráče, kteří nastoupili do utkání. Dobře jsme pracovali na míči, dařila se nám kombinace. Ukázali se kluci, co řídili hru. Jsem potěšen, že po vystřídání hráčů, měla hra dál svou kvalitu a ve 28.minutě se nám podařilo soupeře zlomit výsledkově a vyhrát jedna nula. Díky a jen tak dál.

více

Sokol Konice U19 - MFK Vyškov U16 2:4 (2:3)

06.02.2017 09:38 | Hodnocení: Od začátku jsme hráli aktivně, byli agresivní v soubojích a dařila se nám i kombinace. Snaživého soupeře jsme fotbalově přehráli. Vytvářeli si gólové šance a čtyři z nich proměnili. Všem klukům patří poděkování.

více

Sokol Konice U15 - MFK Vyškov 1:4 (1:1)

06.02.2017 09:17 | Hodnocení: V celém utkání jsme byli dominantnější ve hře, v držení míče i v kombinaci. Soupeř nás nenapadal v rozehrávce, a proto jsme museli překonávat obranný val domácích. Některé akce a kombinace byly vydařené a vedly ke vstřeleným brankám a dalším šancím. Děkuji hráčům za dnešní výkon.

více

MFK Vyškov - Tatran Kohoutovice U17 MSDD 3:2 (2:0)

23.01.2017 08:30 | Hodnocení: Na první utkání se hrál velmi dobrý fotbal z obou stran a poměrně ve slušném tempu. Oba týmy si vytvořily poměrně dost brankových příležitostí a my jsme dnes byli v jejích proměňování malinko efektivnější. Branek však mohlo padnout i více. Každopádně pochvala za předvedenou hru.