Městský fotbalový klub Vyškov
FAČR

MLÁDEŽ

Sokol Konice U15 - MFK Vyškov 1:4 (1:1)

06.02.2017 09:17 | Hodnocení: V celém utkání jsme byli dominantnější ve hře, v držení míče i v kombinaci. Soupeř nás nenapadal v rozehrávce, a proto jsme museli překonávat obranný val domácích. Některé akce a kombinace byly vydařené a vedly ke vstřeleným brankám a dalším šancím. Děkuji hráčům za dnešní výkon.

více

MFK Vyškov - Tatran Kohoutovice U17 MSDD 3:2 (2:0)

23.01.2017 08:30 | Hodnocení: Na první utkání se hrál velmi dobrý fotbal z obou stran a poměrně ve slušném tempu. Oba týmy si vytvořily poměrně dost brankových příležitostí a my jsme dnes byli v jejích proměňování malinko efektivnější. Branek však mohlo padnout i více. Každopádně pochvala za předvedenou hru.

více

Pozvánka na sportovní ples

09.12.2016 12:38 | Dne 14. ledna 2017 od 20:00 hodin se koná 6. sportovní ples ZŠ Purkyňova a MFK Vyškov a to v sále Sokolského domu. Tímto Vás srdečně zveme

více

MFK Vyškov - SK Sigma Olomouc 0:6 (0:2)

29.11.2016 07:57 | Branky: 0:1 - 10', 0:2 - 20', 0:3 - 56', 0:4 - 57', 0:5 - 71', 0:6 - 75'

Sestava: Čech J. - Řehulka P., Ambroz D., Enger T., Jahelka J. - Němec P., Piňos P., Rusiňák M. (56' Zimmermann P.), Baroš P. - Venera J. (58' Srnec F.), Musil A. (61' Klepáček P.)

více

MFK Vítkovice U16 - MFK Vyškov U16 7:1 (3:0)

20.11.2016 19:33 | První poločas jsme odehráli velice slušně i přes obdržené branky.
Je škoda že jsme si nepohlídali začátek utkání, kdy jsme dostali branku již v 8. minutě a to nás trochu srazilo. Ale i přes 3:0 pro domácí v prvním poločase to herně nebylo vůbec špatné.

více

MFK Vyškov - 1.SC Znojmo 0:0 (0:0)

13.11.2016 10:46 |

Hodnocení: Musím říct, že se mi náš týmový výkon celkem líbil, snažili jsme se hrát po celou dobu kombinačně po zemi, i když to dnes počasí moc neumožňovalo. K vidění byly pěkné kombinační akce a i střelecké zakončení. Ve hře se samozřejmě našly i nějaké nedostatky, které vyplynuly ze hry, ale v předvedené hře převažovaly především klady. Všichni si s chutí zahráli, a proto výkon týmu hodnotím velice pozitivně. Líbil se mi přístup všech hráčů k zápasu.

vícefoto

MFK Vyškov - SK FŠ Třebíč 7:2 (2:1)

13.11.2016 10:33 | Branky: 1:1 - 26' Bačovský M., 2:1 - 34' Bodnár J., 3:1 - 37' Plhal A. (PK), 4:1 - 40' Bačovský M., 5:1 - 42' Bodnár J., 6:2 - 64' Reshitodlu E., 7:2 - 70' Zimmermann P. - 0:1 10', 5:2 44'

Hodnocení: Chtěl bych poděkovat všem hráčům za skvělý výkon a za neskutečnou bojovnost během celého utkání. Bylo skvělé,jak se všichni hráči dokázali obětovat pro tým a pro týmový výsledek.