Městský fotbalový klub Vyškov
FAČR

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA U8

U8 - ročník 2010 - sezóna 2017/18

Družstvo mladší přípravky, ročník 2010 (U8) je v soutěžním ročníku 2017/2018 přihlášeno do okresní soutěže mladších přípravek, sk. A. V rozpisu soutěží najdete družstvo pod názvem MFK B.


 

Hledá se spolupracovník pro onlajny.com

31.10.2017 15:50 |

Společnost eSports.cz, která provozuje server onlajny.com, hledá někoho, kdo by byl schopen psát online přenosy z domácích zápasů MFK Vyškov "A".

Základní informace: Hledáme osobu, která by pro web www.onlajny.com psala online přenosy z domácích zápasů Vyškova. Nabízíme finanční ohodnocení a praxi v oblasti sportovní žurnalistky. Ideální pro studenty i sportovní nadšence. Požadujeme účast na domácích zápasech A týmu, zodpovědnost a velmi dobrou češtinu.

Kontaktovat nás můžete přes mail: jakub.borovsky@esports.cz.

Jakub Borovský (eSports.cz)

více

1.místo na turnaji v Olšanech

20.06.2017 08:58 | V sobotu 17.06. jsme definitivně uzavřeli fotbalovou pololetní sezonu účastí na 1. ročníku Junior Cup v Olšanech u Prostějova. Turnaj byl určen pro hráče 2009 a mladší. Hrálo se na domácím travnatém hřišti o velký Putovní pohár starosty obce Olšany u Prostějova. Naši borci po 7 výhrách a 1 remíze zaslouženě obsadili 1. místo na turnaji a putovní pohár se na rok stěhuje do Vyškova. Co říci na závěr. Asi jen, že po obědě opět nastala nám dobře známá situace, kdy našim borcům na krátkou dobu ztěžkla bříška, ale brzy vše napravili. Děkujeme trenérům za úsilí a věnovanou píli našim borcům. Poděkování patří také pořadateli za bezvadně připravený turnaj, který se (až na nepřízeň počasí) opravdu povedl :-) Rodičové drazí, máme opravdu betelný tým.

více

Nábor nových fotbalistů ročníky 2008-2012

25.05.2017 15:33 |


Městský fotbalový klub Vyškov
pořádá
nábor kluků i děvčat (ročníky narození 2008 a mladší)
do družstev fotbalových přípravek

Zveme kluky i holky, ročníky narození 2008 až 2012

Přijďte rozšířit řady hráčů nejpopulárnějšího sportu na světě!

KDY? V úterý 30. 5. v 16:45 h
KDE? městský stadion „Za parkem“

Sraz ve vestibulu hlavní tribuny, s sebou vezměte sportovní oděv a obuv

nabízíme

n pravidelný trénink pod vedením zkušených kvalifikovaných trenérů zaměřený na všestranný pohybový rozvoj
n perspektivu postupu do starších kategorií, které hrají nejvyšší žákovské soutěže v ČR
n od 6. třídy možnost navštěvovat sportovní třídu na ZŠ Purkyňova

Bližší informace:

vedoucí přípravek
Martin DOLEŽEL
tel.: 727812756

FOTBAL – TO JE TREFA!
www.mfkvyskov.cz

více

2.místo na turnaji v Prostějově

16.05.2017 16:57 | V neděli 14.05. jsme se v Prostějově zúčastnili slušně obsazeného turnaje pořádaného pro ročník 2009 a mladší. Po 6 výhrách, 1 remíze, 1 porážce, jsme obsadili 2. místo. Kluci urputně bojovali až do poslední chvíle. Patří jim proto poděkování za předvedené výkony, rodičům našich hráčů za podporu a fandění v každém zápase a trenérům za skvělou přípravu.

více

Triangl Vyškov Ročníku 2009

12.03.2017 19:52 | V sobotu 11.03.2017 jsme uspořádali Triangl, kterého se zúčastnila mužstva MFK Vyškov, TJ Brankovice a SK Sigma Olomouc. Tréninkovou formou se kluci dopoledne utkali 3 krát s každým týmem, s uspokojivým výkonem. Překvapením byl (asi nejen pro náš tým) nestandardní postup trenéra SK Sigmy Olomouc, který od začátku do hry nasazoval pouze trojici hráčů s brankářem . S tímto systémem hry se naši kluci vypořádali celkem dobře, i když byl pro ně nový, doposud nepoznaný . Není však jasné, co trenér SK Sigmy Olomouc uvedeným způsobem hry zamýšlel. Zda chtěl dát najevo, že jsme podřadným týmem, nebo chtěl sám sobě něco dokázat... V pravidlech hry je zřetelně stanoven systém hry 4+1. Je možné, že se příště můžeme utkat s týmem SK Sigma Olomouc s počtem jejich hráčů 2+1, ne-li ještě menším. Příště by bylo vhodné, upozornit pořadatele a trenéry zúčastněných mužstev o záměru změny systému hry 4+1 na 3+1.

více

1.místo na turnaji mladších přípravek v Drnovicích

05.03.2017 15:11 | V neděli 05.03. jsme se přihlásili na turnaj pořádaný pro ročník 2008 a mladší do Drnovic. Postupně jsme se střetli s těmito mužstvy: TJ Sokol Ivanovice, FC Bučovice, FK Drnovice, TJ Sokol Otnice. Naše "09" se žádného soupeře nezalekli a po 3 výhrách a 1 remíze obsadili 1. místo na turnaji. Nejlepším střelcem celého turnaje se stal náš hráč Radim Toman. Poděkování patří všem hráčům za předvedené výkony, našemu věrnému fanklubu, který hnal kluky za zaslouženým vítězstvím a trenérům za skvělou přípravu.... SEBEREME, UTEČEME, DÁME GÓOOOL!!!!

více

1.místo na turnaji v Drnovicích

19.02.2017 17:43 | V neděli 19.2 jsme odehráli dopolední turnaj v nedalekých Drnovicích.Turnaje se zúčastnila tato mužstva FK Drnovice, TJ Ludslavice, FK Kozlovice, MFK Vyškov. S každým mužstvem jsme hráli dvoukolově, kde jsme 5 zápasů vyhráli a jeden prohráli.Celkově jsme obsadili 1.místo.Nejlepším střelcem turnaje se stal náš hráč Radim Toman který nastřílel 14 branek.Děkujeme rodičům našich hráčů za podporu a fandění , ta je hnala za vítězstvím - vzhledem k tomu, že se nám někteří hřáči omluvili těsně před začátkem turnaje, bylo celkem náročné v neděli po ránu měnit soupisku, díky moc Tomanům a Muchům, kteří ač nepřipraveni, za chvíli dorazili, a kluci tak mohli společně bojovat o vítězství.

více

1234>>
KALENDÁŘ
ZÁPASY

PŘÍŠTÍ ZÁPASY
MINULÉ ZÁPASY

TABULKA
# KLUB Z V R P S B
Tabulka zatím není k dispozici..

Město Vyškov Jihomoravský kraj Pivovar Vyškov STAEG
INFOS Auto Pytela FORTUNA

FACEBOOK YOUTUBE TOPlist