Městský fotbalový klub Vyškov
FAČR

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA U7

U7 - ročník 2011 a ml. - sezóna 2017/18

Minipřípravky nehrají oficiální soutěž. Budeme se utkávat s kluby, které mají týmy minipřípravek v rámci přátelských zápasů a turnajů. Těšíme se na výkony našich nejmladších fotbalistů :-)

 


 

Hledá se spolupracovník pro onlajny.com

31.10.2017 15:50 |

Společnost eSports.cz, která provozuje server onlajny.com, hledá někoho, kdo by byl schopen psát online přenosy z domácích zápasů MFK Vyškov "A".

Základní informace: Hledáme osobu, která by pro web www.onlajny.com psala online přenosy z domácích zápasů Vyškova. Nabízíme finanční ohodnocení a praxi v oblasti sportovní žurnalistky. Ideální pro studenty i sportovní nadšence. Požadujeme účast na domácích zápasech A týmu, zodpovědnost a velmi dobrou češtinu.

Kontaktovat nás můžete přes mail: jakub.borovsky@esports.cz.

Jakub Borovský (eSports.cz)

více

Nábor nových fotbalistů ročníky 2008-2012

25.05.2017 15:33 |


Městský fotbalový klub Vyškov
pořádá
nábor kluků i děvčat (ročníky narození 2008 a mladší)
do družstev fotbalových přípravek

Zveme kluky i holky, ročníky narození 2008 až 2012

Přijďte rozšířit řady hráčů nejpopulárnějšího sportu na světě!

KDY? V úterý 30. 5. v 16:45 h
KDE? městský stadion „Za parkem“

Sraz ve vestibulu hlavní tribuny, s sebou vezměte sportovní oděv a obuv

nabízíme

n pravidelný trénink pod vedením zkušených kvalifikovaných trenérů zaměřený na všestranný pohybový rozvoj
n perspektivu postupu do starších kategorií, které hrají nejvyšší žákovské soutěže v ČR
n od 6. třídy možnost navštěvovat sportovní třídu na ZŠ Purkyňova

Bližší informace:

vedoucí přípravek
Martin DOLEŽEL
tel.: 727812756

FOTBAL – TO JE TREFA!
www.mfkvyskov.cz

více

Jarní pohár putuje do Vyškova - U7

27.03.2017 10:43 | Po úspěšném vystoupení v zimní halové lize, kterou jsme vyhráli, se v sobotu 25.3 naši nejmenší fotbalisté (U7) zúčastnili prvního venkovního turnaje v Brně Heršpicích na Lokomotivě. Tým byl posílen o borce z minipřípravky křenovického klubu, s níž máme velmi dobré vztahy a již delší dobu spolupracujeme (tímto děkujeme trenérovi, rodičům a hlavně klukům za účast, na úspěchu měli velký podíl).

více

Vítěz Zimní halové ligy 2016 - 2017

03.03.2017 09:20 | Náš tým minipřípravky se stal vítězem Zimní halové ligy 2016 - 2017 a naši hráči získali i několik individuálních cen v rámci celé ligy. Matěj Svoboda se stal nejlepším střelcem ligy, Jolanka Sádlová zase nejlepším brankářem. Nejlepším hráčem našeho mužstva v průběhu ligy byl zvolen Kristián Penčík. Dnešní finálové kolo ligy jsme začali s těžkým soupeřem z Hustopečí, který byl jedním z kandidátů na celkové vítězství. Díky koncentrovanému výkonu hned od začátku utkání se nám podařilo tento tým porazit a obdržet pouze jeden gól a to ještě z přímého kopu. Ve druhém zápase, který byl malým derby, jsme se utkali s nám dobře známým týmem z Moravských Prusů, který se stal černým koněm celé Zimní ligy. Po urputném vyrovnaném začátku zápasu, plného ostrých osobních soubojů, jsme obdrželi sice první branku my, ale po dobré práci trenérů, kteří vhodným střídáním povzbudili tým k ještě lepšímu výkonu, jsme dokázali zápas otočit a dokonce i vyhrát, zvláště se dá vyzdvihnout výkon Filipa Sedláčka, který i přes nemoc dal v tomto zápase hattrick. V posledním zápase s týmem Obřan jsme se snažili rozhodnout již od prvních minut, bohužel náš tlak nevedl ke skórování a chybělo nám i trochu toho pověstného štěstíčka, kdy naše střely končily těsně vedle soupeřovy brány. Přibližně v půlce zápasu soupeř dokonce neproměnil penaltu, ale i tak se protivníkům podařilo našemu týmu jednu branku dát ze hry. Po obdrženém gólu naši borci ještě přidali, ale až do posledních minut stále prohrávali, nakonec se nám podařilo vyrovnat a v infarktovém závěru jsme díky Štěpánu Grycovi a jeho 2 brankám zápas otočili a vyhráli.

více

Zimní halová liga - 27.11.2016

09.12.2016 15:41 | V dalším pokračování Zimní halové ligy hráči naší minipřípravky opět uspěli a vybojovali plný počet bodů. Po první zápase s FC Soběšice, a poměrně hladkém průběhu, jsme v druhém zápase s FC Hustopeče zažili, co je to prohrávat a tahat za kratší konec. Naši borci se nezalekli a nakonec, když soupeř neudržel tlak na naši branku, jsme celý zápas bojovným výkonem obrátili v náš prospěch. V poslední zápase, proti 1.SC Znojmo FK, jsme prokázali kvalitu a soupeře porazili drtivým výsledkem 11:1. Čest soupeřům a gratulace našemu týmu.

vícefoto

Pozvánka na sportovní ples

09.12.2016 12:38 | Dne 14. ledna 2017 od 20:00 hodin se koná 6. sportovní ples ZŠ Purkyňova a MFK Vyškov a to v sále Sokolského domu. Tímto Vás srdečně zveme

více

Zimní hálová liga 6.11 2016 Brno,Tuháčkova 25

07.11.2016 09:45 | Po vydařeném výkonu ve všech zápasech se nám podařilo všechno vyhrát a postoupit do nejlepší skupiny zimní ligy s plným počtem bodů. Velká gratulace našim hráčům, čest soupeřům !

Sestava: TOMÁNEK Tomáš, CHUBIRKA Dan, PROKEŠ Tomáš, PŘIKRYL Tadeáš, KŘUPKA Adam, VYBÍRAL Adam, PROVAZNÍK Rafael, GRYC Štěpán, SVOBODA Matěj, SEDLÁČEK Filip

více

12345>>
KALENDÁŘ
ZÁPASY

PŘÍŠTÍ ZÁPASY
MINULÉ ZÁPASY

TABULKA
# KLUB Z V R P S B
Tabulka zatím není k dispozici..

Město Vyškov Jihomoravský kraj Pivovar Vyškov STAEG
INFOS Auto Pytela FORTUNA

FACEBOOK YOUTUBE TOPlist