FAČR

AKTUÁLNĚ

MFK Vyškov : 1. SK Prostějov 1:3 (0:2)

Branky: 90.min. Koudelka - 12´ a 58´ Kroupa, 35´ Rus

Sestava domácí: Kollár - Studený, Božovič, Matocha (38´ Dabič), Koudelka, Lahodný, Cvijovič, Krejčí, Jeřábek, Novotný (46´ Rapouch), Němeček (84´ Mica)

Sestava hostí: Jícha - Kroupa, Hapal (80´ Zapletal), Sečkář (77´ Hirsch), Pančochář, Machynek, Fládr, Rus, Schuster, Langer (85´ Petrovič), Sus

ŽK: 31´ Krejčí, 75´ Studený - 51´ Rus, 70´ Pančochář.

Rozhodčí: HR: Duda Radim, AR1: Mojžíš Jakub, AR2: Mankovecký Tomáš,
Delegát: Prokeš Jan,
Diváků: 380

Utkání v pátek odpoledne se domácím moc nevyvedlo. Neuhlídali standartky soupeře a nechali vyniknout Kroupu, který vlastně rozhodl celé utkání. Od domácích nejslabší výkon v podzimní části MSFL a první prohra.

7.min.  - patičku Schustera likviduje Kollár.
12.min. - přetažený centr na zadní tyč z levé strany od Sečkáře nachází hlavu Suse,ten vrací přes malé vápno na volného Kroupu a ten doklepává do prázdné branky domácích 0:1
13.min. - průnik Koudelky chytá Jícha v brance hostí.
25.min. - po chybě Novotného se k míči dostal Langer, ale s jeho střelou si Kollár poradil.
31.min.- po faulu na Kroupu rozhodčí nařizuje přímý kop, Fládr přestřeluje.
35.min. - přímý kop zahrává Fládr na zadní tyč, kde prosazuje Rus a hlavou zvyšuje na 0:2.
42.min.- přímý kop na středu hřiště z dvaceti metrů zahrává Langer jehož střela prochází zdí. Kollár vyráží před sebe k Machynkovy, který střílí branku, ale naštěstí pro domácí z ofsajdového postavení.
47.min. - příležitost ke zkorigování nepřízniveho stavu měl na začátku druhého poločasu Studený, ale jeho přízemní střela skončila na tyči Jíchovi branky.
58.min. - po rohovém kopu hostí se prosazuje Kroupa a hlavou zvyšuje na 0:3.
66.min. - střelu Lahodného vyhlavyčkovává z prázdné branky Kroupa.
75.min. - se střelou Studeného si Jícha poradil.
78.min. - hrubá chyba Božoviče, který přihrával Krejčímu a nevšiml si rozběhnutého Kroupy, který naštěstí pro domácí své solo přispěním dobře postaveného Kollára neproměnil.
90.min. - po individuální akci Dabiče se k míči dostal Studený, patičkou posunul na Koudelku a ten krásnou střelou do pravého horního růžku snižuje na 1:3

Hodnocení ttrenéra Trousila: Od začátku zápasu jsme tahali za kratší konec. Prostějov nás nechal, neatakoval a bránil od půlky hřiště. My byli od stoperů velmi nepřesní v rozehrávce a vůbec se v 1. půlce nedostali do hry. Soupeř nás dobře na své polovině dostupoval a po zisku míče šel rychle nahoru. Rozdílovým hráčem byl Kroupa. Naši stopeři si s ním za celý zápas nevěděli rady. Vyhrával souboje, udržel míč a dal dvě branky. My se mohli do zápasu dostat ve 47.min, kdy jsme trefili tyč a mohli jsme dát kontaktní branku. Na začátku 2. půlky jsme měli pár šancí a zatlačili soupeře, ale po další chybě a následné třetí brance opět ze standartní situace bylo hotovo. Soupeř vyhrál zaslouženě a sportovně mu gratuluji. My dostali první facku, ale bouřka nebude. Rozeberem si zápas a od úterý se musíme připravit na Otrokovice. Chceme se pohybovat na špici, takže musíme odčinit domácí zaváhání. Snad už budou k dispozici hráči, kteří tu zatím trénují, ale čekáme na transfer karty.

Datum: 18.09.2017 10:13