Městský fotbalový klub Vyškov
FAČR

AKTUÁLNĚ

FC Velké Meiříčí : MFK Vyškov 1:1 (1:1)

Branky: 30´ Simr - 15´ Krejčí

Sestava domácí: Kruba - Šimáček, Kriegsmann, Dolejš, Šuta, Mezlík (67´Bouček), Simr, Krejčí, Demeter, Komínek, Mucha (35´ Smejkal)
Sestava hosté: Kollár - Božović, Matocha (90´ Rapouch), Koudelka, Lahodný, Dabić (62´ Studený), Cvijović, Krejčí, Josl (46´ Novotný), Jeřábek, Němeček

ŽK: 32´ Demeter, 51´ Komínek, 56´ Mezlík - 35´ Jeřábek, 69´ Lahodný

Rozhodčí: HR: Grečmal Michal, AR1: Šamaj Vratislav, AR2: Gloser Jan, Delegát: Racek Oldřich

Diváků: 720

 


 

Hodnocení utkání: 

Hráli jsme na hřišti 1. týmu MSFL. Zápas měl svou kvalitu s velmi dobrými individuálními výkony. Do zápasu jsme vstoupili dobře. Koudelka měl velkou šanci v 8. min., ale branku nedal. Ta přišla až v 15. min. po dobře zahraném rohu, kdy se krásně trefil Krejčí. Pak domácí přidali v útočné fázi a začali nás přehrávat po naší levé straně Dolejšem. Nebezpečné akce domácích pak zneškodnil velmi dobře chytající Kollár. Ve 30. min. jsme neuhlídali Simra, který vyrovnal. Na konci poločasu trefil Koudelka břevno a Mezlík ve vyložené šanci překonal Kollára, ale Jeřábek na brankové čáře vykopl míč z prázdné branky.
Ve 2. poločase si vytvořili domácí dvě velké šance, ale jednou netrefili branku a při druhé je vychytal Kollár. V 70. min. jsme trestuhodně zahodili obrovskou šanci, kdy Božič z metru trefil břevno prázdné branky.

Celkově musíme být s bodem spokojeni. Je to plusový bod z venku. Velmi dobře zahráli Kollár, Krejčí, Jeřábek, Lahodný, Koudelka. Spokojenost je i se střídajícími hráči, Novotným a Studený, kteří zvládli zápas velmi dobře a řekli si o místo v základu pro páteční utkání s Prostějovem.

 

 

Datum: 11.09.2017 08:34

KALENDÁŘ
ZÁPASY

PŘÍŠTÍ ZÁPASY
MINULÉ ZÁPASY

TABULKA
# KLUB Z V R P S B
Tabulka zatím není k dispozici..

Město Vyškov Jihomoravský kraj Pivovar Vyškov STAEG
INFOS Auto Pytela FORTUNA

FACEBOOK YOUTUBE TOPlist