FAČR

AKTUÁLNĚ

MFK Vyškov - SK Hanácká Slavie Kroměříž 2:0 (1:0)

Branky: 8.min. Krejčí, 91.min. Božovič.

Sestava domácí: Kollár - Studený (67'Božovič), Matocha, Koudelka (89' Rapouch), Lahodný, Dabič, Cvijovič, Krejčí, Josl, Jeřábek, Němeček (79' Praks)
Sestava hosté: Kofroň - Šmerda (84´ Stratil), Hloch (30´ Budín), Cupák, Neubert (64´ Elšík), Okleštěk, Silný, Matoušek, Kovář, Krhůt, Jeleček.

ŽK: 25´ Josl, 88´ Lahodný - 35´ Cupák, 44´ Matoušek.

Rozhodčí: HR: Cieslar Ondřej, AR1: Bureš Jakub, AR2: Vrťo Peter,
Delegát: Racek Oldřich
Diváků: 421

Utkání bylo o souboji hostujících střelců s vynikajícím brankařem domácích Kollárem, který svými zákroky přiváděl hosty k šílenství.

3.min. - sřelu Silného likviduje Kollár.
4.min. - po závaru před brankou domácích střílý Okleštěk a Kollár vytahuje jeden ze svých excelentních zákroků a střelu likviduje.
6.min. - přímý kop Josla končí nad brankou hostí.
7.min. - Matocha vysunul Koudelku jeho sřelu vyráží Kofroň na roh.
8.min. - z následného rohu se míč odráží k Matochovi, ten centruje do vápna, kde obrana hostí zapoměla na Krejčího, který rybičkou vsítil první gól utkání 1:0.
15.min. - po narážečce ve vápně domácích se k míči dostal Silný, jeho přízemní střelu k tyči Kollár likviduje.
17.min. - po centru z pravé strany hlavičkuje Neubert, Kollár opět vytahuje jeden ze svých výborných zákroku a vyráží na roh.
43.min. - přímý kop Koudelky končí těsně nad brankou hostí.
51.min. - střela Koudelky končí vedle Kofroňovi branky.
58.min. - další individuální akce Koudelky, Kofroň jeho střelu vyráží.
63.min. - hosté se dostávají do další stoprocentní šance, ale Kollár je opět proti.
74.min. - Okleštěk v další vyložené šanci, Kollár vytahuje další excelentní zákrok a skóre se nemění.
91.min. - hosté vrhli všechny síly do útoku, čehož využili domácí k rychlému brejku, Dabič přihrává Matochovi jeho střelu vyráží Kofroň pouze k volnému Božovičovi a ten střelou k tyči zvyšuje na 2:0.

Hodnocení trenéra Trousila: Přijel k nám jeden z nejlepších týmů 3.ligy. Tomu také odpovídal průběh hry. Soupeř měl více míč na svých kopačkách, ale v rozhodujících situacích ve vápně jsme byli důraznější my. Podržel nás brankář Kollár, který zlikvidoval minimálně 3 vyložené šance soupeře. Kluci zápas odmakali a byli odměněni výhrou. Kroměříž si zaslouží můj respekt, protože byla nejlepším týmem, se kterým jsme dosud hráli. Bod si určitě zasloužila, ale fotbal se hraje na gòly a ty jsme dali jen my. Kluky musím pochválit za nasazení a touhu po vítězství. Série pěti výher v řadě těší, ale musíme být stále maximálně koncentrovaní a skromní, aby  bodová šňůra mohla pokračovat. Uspokojení rozhodně nedovolím.Je stále na čem pracovat, hlavně v defenzivní práci celého mužstva. Jsem rád za dnešní návštěvu diváků a věřím, že v dalším domácím zápase s Prostějovem jich přijde ještě více. Kluci Vás potřebují.

Datum: 04.09.2017 08:07