Městský fotbalový klub Vyškov
FAČR

AKTUÁLNĚ

MFK Vyškov - FK Hodonín 7:4 (3:2)

Branky: 26´ (Jeřábek), 28´, 45´ a 60´ (Koudelka), 49´ a 67´ (Matocha), 88´ (Dabič) - 7´ (Polách), 39' a 58´(Mareš), 83´(Sasín)

Sestava domácí: Kollár - Praks, Rapouch (46´ Novotný), Matocha, Koudelka, Lahodný (80´Studený), Dabič, Cvijovič, Krejčí, Jeřábek, Němeček (69´Josl)

Sestava hosté: Petráš - Mareš, Čurgali (65´Hesek), Paděra, Vinkler, Žák, Šturma (70´Tulaydan), Dekleva, Fojtík, Polách, Sasín (83´ Dovhanyuk)

ŽK: 36´ Rapouch, 72´Krejčí, 77´Jeřábek

Rozhodčí: Hl. - Machač Lukáš, AR1 - Černý Josef, AR2 - Staněk Josef, delegát - Rabušic Radek

Diváků: 223

7.min. - po faulu domácích v pokutovém území nařizuje rozhodčí pokutový kop, ke kterému se postavil Polách. Jeho sřelu Kollár vyráží, ale na jeho dorážku již nestačí - 1:0.
Tento pokutový kop odstartoval ve třetí lize nevídaný brankostroj a diváci mohli být spokojeni, neboť viděli jedenáct branek.

11.min. - po pěkné akci domácích se k míči dostal Matocha, jeho střelu vyráží golman hostí na roh.
21.min. - střelu Polácha likviduje Kollár v brance domácích.
25.min. - střelu Koudelky tečuje obrana hostí na roh.
26.min. - z následného rohu se k míč odráží k volnému Jeřábkovi a ten nedal střelou z otočky Petrášovi v brance hostí šanci 1:1.
27.min. - přízemní střelu Vinklera z velkého vápna likviduje Kollár.
28.min. - po přihrávce Dabiče se k míči dostal Koudelka, pohrál si z obranou hostí a nekopromisní střelou k pravé tyči zvyšuje na 2:1.
30.min. - opět agilní Koudelka v akci utekl hostující obraně, ale na jeho centr Němeček ve skluzu nedosáhl.
39.min. - hosté zahrávají Poláchem přímý kop napřední tyč, kde hlavou přizvedává Šturma, míč se dostává k Marešovi, který hlavou vyrovnává na 2:2.
44.min. - střelu Sasína vyráží Kollár.
45.min. - Koudelka si pohrál s obranou hostí, posadil dva obránce na zadek a zvyšuje na 3:2.
49.min. - Němeček vysunuje Koudelku, ten zatáhl míč k brankové čáře a zpětnou přihrávkou našel volného Matochu, který se vyhl obránci a střelou od tyče zvyšuje na 4:2.
55.min. - střela Šturma, naštěstí pro domácí, trefila pouze boční síť Kollárovi branky.
58.min. - po dlouhém autu Deklevy je míč opět přizvednut na přední tyči  a dostává se k volnému Marešovi, který nedal Kollárovi šanci a snižujena 4:3.
59.min. - střelu Dabiče likviduje Petráš v brance hostí.
60.min. - Koudelka se zaskvěl další individuální akcí. Obrana hostí nestačíla zachyti jeho brejk a střelou podél Petráše završuje svůj hattrick 5:3.
67.min. - po přihrávce Dabiče za obranu hostí se k míči dostává Matocha a střelou k pravé tyči zvyšuje na 6:3.
75.min. - další akce Koudelky, který přehodil golmana,ale Dekleva vykopává z prázdné branky.
83.min. - Sasín se dostává na hranici pokutového území k odraženému míči a střelou k tyči snižuje na 6:4.
84.min. - střídající Dovhanyuk se hned dostává do vyložené šance, ale naštěstí pro domácí přestřeluje z malého vápna jejich branku.
88.min. - Matocha vysunuje Dabiče a ten své sólo z poloviny hřiště proměňuje střelou podél Petráše a zvyšuje na 7:4.
89.min. - střela Koudelky končí v rukavicích Petráše.

Datum: 21.08.2017 07:54