Městský fotbalový klub Vyškov
FAČR

AKTUÁLNĚ

1.místo na turnaji v Olšanech

V sobotu 17.06. jsme definitivně uzavřeli fotbalovou pololetní sezonu účastí na 1. ročníku Junior Cup v Olšanech u Prostějova. Turnaj byl určen pro hráče 2009 a mladší. Hrálo se na domácím travnatém hřišti o velký Putovní pohár starosty obce Olšany u Prostějova. Naši borci po 7 výhrách a 1 remíze zaslouženě obsadili 1. místo na turnaji a putovní pohár se na rok stěhuje do Vyškova. Co říci na závěr. Asi jen, že po obědě opět nastala nám dobře známá situace, kdy našim borcům na krátkou dobu ztěžkla bříška, ale brzy vše napravili. Děkujeme trenérům za úsilí a věnovanou píli našim borcům. Poděkování patří také pořadateli za bezvadně připravený turnaj, který se (až na nepřízeň počasí) opravdu povedl :-) Rodičové drazí, máme opravdu betelný tým.

Reprezentovali tito hráči: Svoboda Matěj (nejlepší brankář turnaje), Štěpán Jiři, Mucha Pavel, Rokos Jakub, Ratusnak Maxim, Krčma Stanislav, Kanka Petr, Ratusnak Stanislav, Hlavsa Vendelín, Toman Radim, Kozák Přemysl, Schindler Adam, Procházka Tomáš.

Trenéři: Štěpán Jiři, Kozák Petr, Svoboda Pavel.

 

Výsledky

 MFK Vyškov - FK Hodonín  8:0
 MFK Vyškov - SK Baťov 1930  7:1
 MFK Vyškov - TJ Olšany u Prostějova  5:2
 MFK Vyškov - 1.SK Prostějov  4:1
 MFK Vyškov - SK Líšeň (červená)  3:1
 MFK Vyškov - SK Bludov  1:1
 MFK Vyškov - SK Líšeň (bílá)  8:3
 MFK Vyškov - MFK Frýdek Místek  11:0

   

Střelci

Toman Radim - 15, Rokos Jakub - 9, Kanka Petr - 8, Mucha Pavel - 3, Hlavsa Vendelín - 3,  Krčma Stanislav - 3,  Procházka Tomáš - 2, Ratusnak Maxim - 2, Svoboda Matěj - 1, Ratusnak Stanislav -1.

Datum: 20.06.2017 08:58

KALENDÁŘ
ZÁPASY

PŘÍŠTÍ ZÁPASY
MINULÉ ZÁPASY

TABULKA
# KLUB Z V R P S B
Tabulka zatím není k dispozici..

Město Vyškov Jihomoravský kraj Pivovar Vyškov STAEG
INFOS Auto Pytela FORTUNA

FACEBOOK YOUTUBE TOPlist