Městský fotbalový klub Vyškov
FAČR

AKTUÁLNĚ

MFK Vyškov - FK Mohelnice 5:0 (0:0)

Sestava domácí: Kollár, Studený (88.min. Rozehnal), Nehyba, Hlavica, Matocha, Machálek (80.min. Hodinář), Lahodný, Krejčí, Žoček, Jeřábek, Němeček (84.min. Hladký)
Sestava hosté: Hora, Kuba, Fiala, Markovič, Fišara, Hapal, Heidenreich (74.min.Knýř), Bača, Svoboda (64.min. Olejník), Vokoun, Bzirský (88.min.Muzikant)
Branky: 49.min. Kuba Roman vlastní, 59.min. Studený Filip, 71.min Studený Filip pokutový kop, 73.min. Němeček David, 83.min. Nehyba Roman
ŽK: 26.min. Hlavica.
Rozhodčí: HR: Vostřejž Ivan, AR1: Líkař Petr, AR2: Lenfeld Oldřich, delegát: Bobek Josef
Diváci: 164

Utkání dvou rozdílných poločasů v první půli měli vice ze hry ve druhé po smolné vlastní brance hostí odstartovali domácí brankostroj

6.min. - po chybě Jeřábka se hosté dostali do brejku a střelu Bzírského Kollár brávůrně zlikvidoval
9.min. - Bzírský uniká po pravé straně na jeho centr si nejvýše naskočil Hapal, ale jeho hlavička míjí branku domácích
10.min. - na centr Krejčího nedosáhl v malém vápně Lahodný.
11.min. - samostatný únik Bzirského, jeho střela míjí branku.
20.min. - Bzirský střílí jeho střela prochází přes celé malé vápno,dostává se k Svobodovi a ten naštěstí pro domácí míjí z pěti metrů prázdnou branku
21.min. - na přímý kop Krejčího si naskočil Jeřábek,jeho hlavičku skvěle likviduje Hora v brance hostí.
24.min. - přímý kop Heidenreicha,hlavičkuje Hapal nad branku domácích.
34.min. - Studený proniká po pravé straně,centruje na Machálka a ten míjí branku hostí.

49.min. - opět Studený, tentokrát centruje z leva do vápna, kde si osamocený Kuba sráží míč do vlastní branky 1:0.
59.min. - Jeřábek proniká do vápna na jeho zpětnou přihrávku si naběhl Studený a střelou k tyči nedal Horovi v brance hostí šanci 2:0.
71.min. - po centru Krejčího zahrál v pokutovém území rukou Fiala, nařízený pokutový kop střelou pod břevno proměňuje Studený 3:0.
73.min. - Matocha z levé straný posílá střílený centr do vápna, kde ho Němeček usměrňuje k levé tyči Horovy branky 4:0.
83.min. - centr Studeného míjí v malém vápně Kuba, Nehyba se ocitá sám před Horou a završuje na konečných na 5:0

Datum: 22.05.2017 08:48