Městský fotbalový klub Vyškov
FAČR

AKTUÁLNĚ

MFK Vyškov - SK Líšeň 1:3 (0:2)

Sestava domácí: Klimeš, Kirschner, Hlavica, Matocha, Machálek (25.min Nehyba), Lahodný, Krejčí, Žoček, Jeřábek (46.min. Hladký), Novotný, Němeček
Sestava hosté: Kotnour, Král, Čampa, Minařík (64.min. Ovsepjan), Krška (90.min Bednář), Pospíšil, Zezula, Demeter, Fall, Daněk, Frimmel (78.min. Voda)
branky: 70. min. pokutový kop Hlavica - 15.min. Frimmel, 40.min. pokutový kop Král, 72.min. Frimmel.
ŽK: 40.min. Kirschner - 62.min Minařík
Rozhodčí: HR: Vojkovský Jakub, AR1: Mikeska Karel, AR2: Galásek Michal, delegát:Prokeš Jan
Diváci: 212.

5.min. - radost hostí ze vstřelené branky zhatil praporek pomezního.
15.min. - v pokutovém území se k míči dostal Pospíšil od obrankové čáry vrací míč před branku,kde Frimmel šikovnou tečí střílí první branku utkání - 0:1.
20.min. - po rohu rozehraném na krátko se k míči dostal Král,ale naštěstí pro domácí jeho patička skončila těsně vedle levé tyče.
29.min. - střela Krejčího končí vysoko na brankou hostí.
32.min. - střelu Demetera likviduje Klimeš v brance domácích.
37.min. - Fall se ocitl sám před Klimešem,ale ten si s jeho slabou střelou poradil.
38.min. - Pospíšil protáhl Klimeše v brance domácích,ten jeho střelu vyrazil na roh.
40.min. - při rozehrání rohového kopu fauluje v pokutovém území Kirschner Frimmla nařízený pokutový kop střelou do prostřed branky proměňuje Král - 0:2.
55.min. - z levé strany centruje Fall k míči se dostal Krška,ale jeho střelu sráží Krejčí na roh.
58.min. - Pospíšil střílí Klimeš likviduje.
70.min. - po přímém kopu Nehyby fauluje na hranici malého vápna Král Kirschnera nařízený pokutový kop bezpečně proměňuje Hlavica - 1:2
71.min. - střelu Pospíšila likviduje Klimeš
72.min. - po vyhraném hlavičkovém souboji se k míči dostal Ovsepjan křižnou přihrávkou přes celé vápno  našel Frimmla a ten dává do prázdné branky - 1:3
73.min. - po chybě domácích se k míči opět dostal agilní Frimmel jeho tečovaná střela těsně minula břevno Klimešovy branky.

Datum: 24.04.2017 08:26