Městský fotbalový klub Vyškov
FAČR

AKTUÁLNĚ

MFK Vyškov - SK Spartak Hulín 1:3 (1:2)

Sestava domácí: Kollár, Studený (89.min. Hladký), Nehyba, Kirschner (76.min Žoček), Hlavica, Machálek (46.min. Matocha), Lahodný, Krejčí, Jeřábek, Novotný, Němeček
Sestava hosté: Chytil, Barcuch, Šrom, Laciga, Dvořáček, Oulehla (90.min Číhal), Malenovský, Goldemund (76.min. Minář), Zlámal, Vyskočil (83.min. Kovář), Pospíšil
Branky: 36.min. PK Studený Filip - 10.min. Šrom Michal, 44.min Oulehla Jiří, 61.min Pospíšil Tomáš
ŽK: 58.min Kirschner, 60.min. Němeček, 89.min. Lahodný - 86.min. Chytil
Rozhodčí: HR: Jahoda Jaroslav, AR1 Nováček Ivo, AR2 Nejedlý Tomáš, delegát Kaláb Stanislav

10.min. - po chybě domácích na středu hřiště přišla křižná přihrávka na Šroma, který střelou k tyči nedal Kollárovi šanci 1:0
17.min. - slibně se rozvíjející akci domácích zastavil praporek pomezního rozhodčího
18.min. - po centru Barcucha z pravé strany hlavičkuje Pospíšil těsně nad Kollárovu branku
26.min. - střelu Studeného likviduje Chytil v brance hostí.
36.min. - hosté v pokutovém území zahrály rukou, nařízenou penaltu proměňuje Studený. 1:1
38.min. - po rohu domácích se k odraženému míči dostal Novotný, ale jeho střela těsně míjí břevno branky hostí.
44.min. - další zbytečná stráta domácích ve středu hřiště akce jak přes kopírák při první brance. Křižná přihrávka na Oulehlu a ten prostřeluje Kollára na 1:2.
54.min. - opět chyba domácích. K míči se dostal vynikající Šrom přihrál Pospíšilovi a ten z hranice malého vápna míjí prázdnou branku domácích.
61.min. - tentokrát se laksní přístup domácím vymstil. Míče se zmocnil Šrom přihrál Pospíšilovi a ten se tentokrát nemýlil a zvyšuje na 3:1.
73.min. - individuální akce Šroma, ale Kollár likviduje.
75.min. - opět Šrom v samostatném nájezdu, ale Kollár vytáhl další vynikající zákrok a skore se neměnilo.
81.min. - po centru Žočka hlavičkuje Němeček těsně vedle Chytilovi branky.
84.min. - centr Matochy našel Němečka, ale jeho střelu likviduje Chytil v brance hostí.

Datum: 10.04.2017 08:32