Městský fotbalový klub Vyškov
FAČR

AKTUÁLNĚ

Turnaj Kochánky - 5. místo

V sobotu 25. března 2017 jsme se zúčastnili turnaje na přírodní trávě v Kochánkách u Benátek nad Jizerou. Turnaje se dále účastnily týmy AFK Nehvizdy, FC Spartak Trnava, Polonia Stal Świdnica (POL), FAPV Děčín, SK Dynamo České Budějovice, ČAFC Židenice 2011, SK Jičín, FC DAC Dunajská Streda, MŠK Senec, FŠ Třebíč a FK Ústí nad Labem.

Turnaj byl rozlosován do dvou skupin po šesti týmech a hrálo se na dvou hřištích systémem 7+1. Na hrací ploše, která nebyla zejména v naší skupině v některých částech hřiště „z nejrovnějších“, a kdy „nepředvídatelné odskoky míče“ činily mnohdy problémy hráčům i brankářům, jsme se postupně utkali s týmy Českých Budějovic, Trnavy, Nehvizd, Děčína a polské Świdnice. Nutno ale podotknout, že s nerovnostmi hrací plochy se musela všechna družstva vyrovnat stejnou měrou a pro všechny byly podmínky stejné.

Bohužel v prvních dvou zápasech s týmy Českých Budějovic a Trnavy jsme si dovolili po prohře a remíze zbytečný luxus ztráty pěti bodů, což se následně promítnulo do celkového umístění ve skupině a nasazení do dalších bojů o celkové umístění v turnaji. V dalším zápase jsme jasně přehráli družstvo Nehvizd a v nervózním utkáním s Děčínem, kdy nám šlo o všechny body, jsme nakonec zvítězili jednobrankovým rozdílem. V posledním zápase nás čekala polská Svídnice, která se na turnaji prezentovala kvalitními výkony, kdy ani jednou neprohrála a dokonce neinkasovala v dosavadním průběhu turnaje ani jednu branku. Jedinou branku do polské sítě v základní skupině se podařilo vstřelit až našemu družstvu, kdy jsme v průběhu střetnutí dokonce vedli, ale polskému soupeři se podařilo skóre srovnat na konečnou remízu. Tato remíza a zejména ztráta bodů v prvních dvou utkáních nás odsoudila se ziskem sedmi bodů na třetí místo ve skupině a tím jsme přišli o možnost zasáhnout do bojů o medaile.

V zápase o celkové páté místo jsme se utkali s týmem ČAFC Židenice 2011, kdy jsme zvítězili tříbrankovým rozdílem.

Z dvanácti účastníků turnaje jsme obsadili páté místo.

MFK Vyškov – SK Dynamo České Budějovice  0:1

MFK Vyškov – FC Spartak Trnava 1:1

MFK Vyškov – AFK Nehvizdy 5:0

MFK Vyškov – FAPV Děčín 2:1

MFK Vyškov - Polonia Stal Świdnica 1:1

Zápas o 5. místo

MFK Vyškov – ČAFC Židenice 2011 3:0

 

Konečné pořadí na prvních šesti místech

1. FK Ústí nad Labem

2. Polonia Stal Świdnica

3. FC DAC Dunajská Streda

4. SK Dynamo České Budějovice

5. MFK Vyškov

6. ČAFC Židenice 2011

Sestava: Vojtěch Hořava, Denis Rotrekl, Lukáš Rak, Dan Barát, Filip Pučan, David Havelka, Jiří Soldán, Dominik Kubečka, Marek Vintr, Jakub Šeránek, Marek Pytela, Vojtěch Šamšula, Patrik Volný

Střelci MFK: Barát (3), Hořava (3), Rak (2), Rotrekl (2), Pytela (2)

Trenéři: Jaromír Kala, Hynek Rotrekl

Datum: 06.04.2017 10:51

KALENDÁŘ
ZÁPASY

PŘÍŠTÍ ZÁPASY
MINULÉ ZÁPASY

TABULKA
# KLUB Z V R P S B
Tabulka zatím není k dispozici..

Město Vyškov Jihomoravský kraj Pivovar Vyškov STAEG
INFOS Auto Pytela FORTUNA

FACEBOOK YOUTUBE TOPlist