Městský fotbalový klub Vyškov
FAČR

AKTUÁLNĚ

Zlín "B" : MFK Vyškov 3:2 (1:1)

Hodnocení trenéra: Velmi kvalitní třetiligový zápas z obou stran. Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a dostali se do vedení. Bohužel krátce po vstrřelené brance nepřidal z jasné pozice branku Studený, která by utkání dala jiný ráz. Před přestávkou domácí vyrovnali a do 2.poločasu se šlo opět od nuly.
Znovu jsme měli lepší vstup do druhé půlky a vypracovali si velké šance. Zlom v přišel v rozmezí 61. - 65. minuty, kdy jsme vyrobili 3 chyby, které znamenaly odskočení Zlína na 3- 1. Cením si, že kluci zápas nezabalili. V 82. min. se nám podařilo a závěr patřil jasně nám, ale gól už jsme nepřidali. Celkově jsme neodehráli špatné utkání, zápas byl vyloženě remízový a kdyby to skončilo 5-5, tak by to odpovídalo dění na hřišti. Zlín využil o jednu šanci víc, proto se raduje ze 3 bodů.

Datum: 31.03.2017 13:04