Městský fotbalový klub Vyškov
FAČR

AKTUÁLNĚ

Jarní pohár putuje do Vyškova - U7

Po úspěšném vystoupení v zimní halové lize, kterou jsme vyhráli, se v sobotu 25.3 naši nejmenší fotbalisté (U7) zúčastnili prvního venkovního turnaje v Brně Heršpicích na Lokomotivě. Tým byl posílen o borce z minipřípravky křenovického klubu, s níž máme velmi dobré vztahy a již delší dobu spolupracujeme (tímto děkujeme trenérovi, rodičům a hlavně klukům za účast, na úspěchu měli velký podíl).

Turnaje se zúčastnilo 35 mužstev, které byly rozděleny do 6 skupin. Ve skupině „B“ jsme se střetli postupně s ASK Lipůvka, FC Hustopeče, FC Soběšice, Újezd u Brna, FK Znojmo. Všechny zápasy kluci vyhráli a postoupili do finálové skupiny do bojů o medaile. Hned na úvod nás čekal náš tradiční soupeř z okresu Mor. Prusy (skončili nakonec na turnaji druzí, gratulujeme  ), s nimiž jsme poprvé přišli o body po remíze 2:2. Pak už jsme všechny zápasy vyhráli a obsadili 1.místo na turnaji.
Zisk poháru a zlatých medailí jistě všechny těší, kluci zúročili dovednosti získané pilným tréninkem. Na řadu individuálních i týmových akcí byla radost se dívat. Nesmíme však zapomínat, že výsledky v této fázi přípravy nejsou směrodatné. Ve hře je samozřejmě mnoho, co zlepšovat. A to lze jedině pravidelným tréninkem a v zápasech s těžkými soupeři, kteří nás pořádně prověří. Další turnaj, v rámci okresní soutěže minipřípravek, nás čeká 8. 4. na domácí půdě.

Výsledky základní skupiny

MFK Vyškov ASK LIPŮVKA 10:0
MFK Vyškov FC Hustopeče 6:1
MFK Vyškov FC Soběšice 7:0
MFK Vyškov Újezd u Brna 8:1
MFK Vyškov FK Znojmo (žlutá) 10:0

 

Finálová skupina

MFK Vyškov Moravské Prusy 2:2
MFK Vyškov FK Znojmo (bílá) 9:2
MFK Vyškov Střelice 4:3
MFK Vyškov Fotb.školička 5:2

 Sestava: Sádlová Jolana, Růžička Ondřej, Dočekal Tomáš, Poledna Matyáš, Ledvina Filip, Vybíral Adam, Provazník Rafael, Gryc Štěpán, Svoboda Matěj, Pěnčík Kristián, Chubirka Daniel

Naši střelci:

Svoboda Matěj 16
Dočekal Tomáš 11
Pěnčík Kristián 10
Růžička Ondřej 9
Poledna Matyáš 9
Gryc Štěpán 2
Chubirka Daniel 2
Sádlová Jolana 1
Vybíral Adam 1

 

 

Datum: 27.03.2017 10:43

KALENDÁŘ
ZÁPASY

PŘÍŠTÍ ZÁPASY
MINULÉ ZÁPASY

TABULKA
# KLUB Z V R P S B
Tabulka zatím není k dispozici..

Město Vyškov Jihomoravský kraj Pivovar Vyškov STAEG
INFOS Auto Pytela FORTUNA

FACEBOOK YOUTUBE TOPlist