Městský fotbalový klub Vyškov
FAČR

AKTUÁLNĚ

Vítěz Zimní halové ligy 2016 - 2017

Náš tým minipřípravky se stal vítězem Zimní halové ligy 2016 - 2017 a naši hráči získali i několik individuálních cen v rámci celé ligy. Matěj Svoboda se stal nejlepším střelcem ligy, Jolanka Sádlová zase nejlepším brankářem. Nejlepším hráčem našeho mužstva v průběhu ligy byl zvolen Kristián Penčík. Dnešní finálové kolo ligy jsme začali s těžkým soupeřem z Hustopečí, který byl jedním z kandidátů na celkové vítězství. Díky koncentrovanému výkonu hned od začátku utkání se nám podařilo tento tým porazit a obdržet pouze jeden gól a to ještě z přímého kopu. Ve druhém zápase, který byl malým derby, jsme se utkali s nám dobře známým týmem z Moravských Prusů, který se stal černým koněm celé Zimní ligy. Po urputném vyrovnaném začátku zápasu, plného ostrých osobních soubojů, jsme obdrželi sice první branku my, ale po dobré práci trenérů, kteří vhodným střídáním povzbudili tým k ještě lepšímu výkonu, jsme dokázali zápas otočit a dokonce i vyhrát, zvláště se dá vyzdvihnout výkon Filipa Sedláčka, který i přes nemoc dal v tomto zápase hattrick. V posledním zápase s týmem Obřan jsme se snažili rozhodnout již od prvních minut, bohužel náš tlak nevedl ke skórování a chybělo nám i trochu toho pověstného štěstíčka, kdy naše střely končily těsně vedle soupeřovy brány. Přibližně v půlce zápasu soupeř dokonce neproměnil penaltu, ale i tak se protivníkům podařilo našemu týmu jednu branku dát ze hry. Po obdrženém gólu naši borci ještě přidali, ale až do posledních minut stále prohrávali, nakonec se nám podařilo vyrovnat a v infarktovém závěru jsme díky Štěpánu Grycovi a jeho 2 brankám zápas otočili a vyhráli.

Konečné pořadí Zimní halové ligy
1. MFK Vyškov
2. TJ Sokol Moravské Prusy
3. FC Hustopeče
4. SK Obřany

MFK Vyškov reprezentovali tito hráči:
1 - Jolanka Sádlová - brankář
2 - Tadeáš Přikryl
3 - Dan Chubirka
4 - Adam Vybíral
5 - Tomáš Tománek
6 - Kristián Penčík
7 - Matyáš Poledna
8 - Rafael Provazník
9 - Štěpán Gryc
10 - Matěj Svoboda
11 - Filip Sedláček
14 - Tomáš Proke
š

Datum: 03.03.2017 09:20

KALENDÁŘ
ZÁPASY

PŘÍŠTÍ ZÁPASY
MINULÉ ZÁPASY

TABULKA
# KLUB Z V R P S B
Tabulka zatím není k dispozici..

Město Vyškov Jihomoravský kraj Pivovar Vyškov STAEG
INFOS Auto Pytela FORTUNA

FACEBOOK YOUTUBE TOPlist